Od 1992 roku łączymy tradycję z nowoczesnością
Subopol Sp. z o.o. tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzi City Car Sp. z o.o.– dealer Forda
 
 
  • Slajd 1

O firmie

Subopol Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1992 r. Od początku swojej działalności firma związana jest z branżą górniczą i handlem paliwami stałymi. Ważnym obszarem naszej działalności jest produkcja elementów obudów chodnikowych oraz innych stalowych akcesoriów stosowanych  w górnictwie. Subopol jest dostawcą wyrobów do kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., Polskiej Grupy Górniczej S.A., Tauron Wydobycie S.A., PG Silesia Sp. z o. o., Węglokoks Kraj Sp. z o.o.

Spółka współpracuje również z górnictwem niemieckim, czeskim, południowoafrykańskim  i chilijskim.

Równolegle z produkcją wyrobów stalowych, firma Subopol zajmuje się handlem hurtowym koksu i węgla. Długoletnia obecność w branży, pozwala nam zaoferować doskonały serwis, dobrą jakość i terminowe dostawy. W naszej ofercie znajdą Państwo koks z produkcji wszystkich polskich koksowni.

Subopol oferuje swoim klientom również usługi transportowe. Nasza długoletnia obecność na rynku umożliwiała nawiązanie dobrej współpracy z firmami transportowymi, a co za tym idzie zagwarantowywanie naszym klientom dobrych stawek 
i rzetelnego serwisu w zakresie spedycji.

Od 2013 roku tworzy grupę kapitałową ze spółką City Car – znanym i cenionym dealerem samochodów marki FORD. W spółce City Car Subopol posiada 100% udziałów.