Od 1992 roku łączymy tradycję z nowoczesnością
Subopol Sp. z o.o. tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzi City Car Sp. z o.o.– dealer Forda
 
 
  • Slajd 1

Kontakt

SUBOPOL Sp. z o. o.
ul. Wyrska 15a
43-173 Łaziska Górne
KRS 0000155581
Kapitał zakładowy 280 000 zł
NIP: 6350001931 Regon 270031557
tel:   +48 32 326 10 14
fax:  +48 32 326 10 15
biuro@subopol.pl

ZARZĄD

Janusz Urbaniec
Janusz Urbaniec
Prezes Zarządu /Dyrektor Zarządzający

Tel: 32/326-10-14


E-mail : janusz.urbaniec@subopol.pl
Piotr Michalski
Piotr Michalski
Wiceprezes Zarządu /Dyrektor ds. Produkcyjnych

Tel: 32/326-10-14


E-mail : piotr.michalski@subopol.pl

SPRZEDAŻ-PALIWA STAŁE

Roger Bereska
Roger Bereska
Dyrektor ds. Handlowych

Tel: 32/326-10-14 w. 32
Tel: 698-698-154


E-mail : roger.bereska@subopol.pl
Katarzyna Margowska
Katarzyna Margowska 
Dyrektor ds. Eksportu

Tel: 32/326-10-14 w. 33
Tel: 608-485-294

E-mail : k.margowska@subopol.pl

Anna Mrowiec
Anna Mrowiec 
Główny Specjalista ds. Transportu i Spedycji

Tel: 32/326-10-14 w. 34
Tel: 661-363-336

E-mail : anna.mrowiec@subopol.pl
Anna Skowronek
Anna Skowronek  
Referent ds.Sprzedaży

Tel: 32/326-10-14



E-mail : anna.skowronek@subopol.pl


SPRZEDAŻ-AKCESORIA GÓRNICZE

Anna Rodek
Anna Rodek  
Główny Specjalista ds. Przetargów

Tel: 32/326-10-14 w. 22
Tel: 603-742-323


E-mail : anna.rodek@subopol.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Grażyna Figura
Grażyna Figura
Dyrektor ds. Finansowych

Tel: 32/326-10-14  w. 20
Tel: 601-894-427


E-mail : grazyna.figura@subopol.pl
Ewa Kozik
Ewa Kozik 
Księgowa

Tel: 32/326-10-14 w. 21



E-mail : ewa.kozik@subopol.pl

PRODUKCJA

Bogdan Kubica
Bogdan Kubica 
Kierownik ds. Produkcji

Tel: 32/326-10-14 w. 40



E-mail : bogdan.kubica@subopol.pl
Roman Warkocki
Roman Warkocki
Kierownik ds. Produkcji

Tel: 32/326-10-14 w. 40



E-mail : roman.warkocki@subopol.pl